Projekty domów jednorodzinnych

Nasze biuro specjalizuje się w indywidualnych projektach domów jednorodzinnych. Zajmujemy się także adaptacją projektów typowych. Do Państwa należy decyzja o formie projektowania. Stawimy jako priorytet projektowanie oraz doradztwo w zakresie budownictwa energooszczędnego czy pasywnego. Wiemy że budowa domu jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu dlatego mamy bardzo indywidualne podejście do klienta. Aby ułatwić etap projektowy zapewniamy kompleksową obsługę formalności.

Budowa domu jednorodzinnego jest ważnym etapem w życiu każdego z nas. Doskonale wiemy jak trudno osobie niedoświadczonej przejść przez cały jej proces. Dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując fachową pomoc od początku do końca całego procesu. Dzieląc się z Państwem naszym doświadczeniem zarówno projektowym, prawnym jak i wykonawczym służymy Państwu naszą poradą w każdym momencie.

Przychodząc do naszego biura macie pewność, że przeprowadzimy Państwa wspólnie przez cały proces Waszej inwestycji od pierwszego pomysłu po odbiór kluczy. Nasze biuro świadczy usługi nie tylko projektowe, ale również pomożemy Państwu w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności oraz po uzyskaniu pozwolenia na budowę możemy również towarzyszyć Państwu przy powstawaniu inwestycji.

Koncepcja

01

02

Projekt

03

Pozwolenie

04

Realizacja

Przykładowe Realizacje